Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BACON DISH, pläter, England 1800-tal, rektangulär med fällock, avskruvbart handtag av trä med öppning för påfyllning av hett vatten, 22,5x13,5 cm
slitage
502929
2017-11-27