Bacon dish pläter England

Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England
Bacon dish pläter England

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BACON DISH, pläter, England 1800-tal, rektangulär med fällock, avskruvbart handtag av trä med öppning för påfyllning av hett vatten, 22,5x13,5 cm

slitage

502929

2017-11-27