Broderi 1800-tal
2017-11-23
502941
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRODERI, signerat och daterat C Schoop 1810, motiv med blommor, 22x25 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Smärre hål, gulnad, blekt