Teniers hans efterföljare

Teniers hans efterföljare
Teniers hans efterföljare
Teniers hans efterföljare
Teniers hans efterföljare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID TENIERS, hans efterföljare (1800-tal): Värdshus med dansande par, olja på pannå, 20,5x26 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Ytskador

502951

2017-11-23