Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, kaukasisk, möjligen Seichur, ca 116x172 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Ställvis slitage/korroderad, skador

502953

2017-11-23