Stolar fransk modell

Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell
Stolar fransk modell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSSTOLAR, 6 st.,1900-tal, fransk modell, ek, rygg och sits klädda i gul textilklädsel, träskuren dekor, hörnfleuroner, kannelerade avsmalnande ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar, vissa lösa kantband, lagningar

502968

2017-11-27