Stolar fransk modell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSSTOLAR, 6 st.,1900-tal, fransk modell, ek, rygg och sits klädda i gul textilklädsel, träskuren dekor, hörnfleuroner, kannelerade avsmalnande ben, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, fläckar, vissa lösa kantband, lagningar
502968
2017-11-27