Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): Sydländsk bymotiv signerad Lundbom, olja på duk, 52x68 cm
färgbortfall
502976
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här