Sixten Lundbom oljemålning

Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): Sydländsk bymotiv signerad Lundbom, olja på duk, 52x68 cm

färgbortfall

502976

2017-11-23