En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, 1800-tal, mässingsrisa, ca 28x24 cm

Spår av försilvring, slitage, bucklor

502985

2017-11-27