Kopparstick med porträtt
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOPPARSTICK, 2 st, 1800-tal, efter Roslin, porträtt föreställande Hertig Carl samt Maria Antonia, 21,5x14,5 resp 22x15 cm, en ram med krona
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Fläckar samt ytskador
502990
2017-11-23