Kopparstick med porträtt

Kopparstick med porträtt
Kopparstick med porträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOPPARSTICK, 2 st, 1800-tal, efter Roslin, porträtt föreställande Hertig Carl samt Maria Antonia, 21,5x14,5 resp 22x15 cm, en ram med krona

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Fläckar samt ytskador

502990

2017-11-23