Helge Johansson oljemålning
Valmis
2017-11-23
502996
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HELGE JOHANSSON (1886-1926): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad Helge Johansson Firenze 1925, 54x45 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Krackelyr