Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HELGE JOHANSSON (1886-1926): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad Helge Johansson Firenze 1925, 54x45 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Zustandsbeschreibung

Krackelyr

502996

2017-11-23