Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HELGE JOHANSSON (1886-1926): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad Helge Johansson Firenze 1925, 54x45 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Zustandsbeschreibung
Krackelyr
502996
2017-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner