John Miller oljemålning

John Miller oljemålning
John Miller oljemålning
John Miller oljemålning
John Miller oljemålning
John Miller oljemålning
John Miller oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN MILLER (England, 1800-tal): Cottage vid å, olja på duk, signerad John Miller 91,40x60 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

503000

2017-11-23