Spegel solspegel

Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel
Spegel solspegel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, s.k. solspegel, Italien, 1960/70-tal, förgylld metall, två ljuspunkter, diam ca 67 cm

Smärre slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen.

503002

2017-11-23