Frans Ruben Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS RUBEN NILSSON (1893-1971): Från Gamla Stan mot Katarinahissen, signerad F R Nilsson, olja på duk, 41x51 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Krackelyr

503005

2017-11-23