Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empire, mahognyfaner med beslag i förgylld metall, fasettslipat glas, höjd ca 137x64 cm

Bruksslitage

503011

2017-11-23