Spegel empire
Valmis
2017-11-23
503011
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, empire, mahognyfaner med beslag i förgylld metall, fasettslipat glas, höjd ca 137x64 cm
Bruksslitage