Carl Milton Jensen oljemålning
Valmis
2017-11-23
503019
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL MILTON JENSEN (1855-1928): Landskapsmotiv med ryttare, signerad Milton Jensen 1897, olja på pnannå, ca 31x48 cm
Minimalt färgbortfall