Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MILTON JENSEN (1855-1928): Landskapsmotiv med ryttare, signerad Milton Jensen 1897, olja på pnannå, ca 31x48 cm
Minimalt färgbortfall
503019
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här