Carl Milton Jensen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MILTON JENSEN (1855-1928): Landskapsmotiv med ryttare, signerad Milton Jensen 1897, olja på pnannå, ca 31x48 cm

Minimalt färgbortfall

503019

2017-11-23