Hilding Linnqvist, Vy från konstnärens ateljé

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Vy från konstnärens ateljé på Bastugatan på söders höjder mot Riddarfjärden, monogramsignerad HL, olja på pannå, 55x45 cm

503024

2017-11-27