Coasters pläter
Valmis
2017-11-23
503033
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
COASTERS, 2 st, bl.a WMF, pläter, botten i trä, 18/1900-tal, genombruten dekor, diam ca 12-13,5 cm
Slitage