Coasters pläter

Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter
Coasters pläter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 2 st, bl.a WMF, pläter, botten i trä, 18/1900-tal, genombruten dekor, diam ca 12-13,5 cm

Slitage

503033

2017-11-23