Almar Arwidson skulptur

Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur
Almar Arwidson skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALMAR ARWIDSON (1913-2011): Väggrelief, ansikte, delvis bemålat och skuret trä, ca 67x105 cm, signerad

Smärre slitage, spricka i del av mustasch

503053

2017-11-23