Kurt Jansson Södermalm
Closed
2017-11-23
503055
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KURT JANSSON (1900-tal), Gata Södermalm, olja på pannå 90x134 cm, signerad