Kurt Jansson målning

Kurt Jansson målning
Kurt Jansson målning
Kurt Jansson målning
Kurt Jansson målning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT JANSSON (1900-tal), Vy mot Slussen, olja på pannå, 90x145 cm

503057

2017-11-23