Kurt Jansson målning
Vollendet
2017-11-23
503057
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KURT JANSSON (1900-tal), Vy mot Slussen, olja på pannå, 90x145 cm