Fällbord 1800-tal
2017-11-23
503062
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, rektangulär skiva i rotfanér, bemålat centralben med tredelad fot, höjd nedfälld ca 75, 89x88 cm
Slitage, äldre lagningar