Olle Bonnier färgserigrafi

Olle Bonnier färgserigrafi
Olle Bonnier färgserigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Brorsan, signerad och daterad Bonnier -73, 237/260, färgserigrafi, bladmått ca 47x63 cm

503067

2017-11-23