Albert Johansson, färgetsning
Closed
2017-11-23
503069
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, EA, färgetsning bladstorlek ca 50x60 cm