Albert Johansson, färgetsning

Albert Johansson, färgetsning
Albert Johansson, färgetsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, EA, färgetsning bladstorlek ca 50x60 cm

503069

2017-11-23