Barbro Bäckström nät

Barbro Bäckström nät
Barbro Bäckström nät

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Nät, signerad och daterad Barbro Bäckström 1981, 2/110, litografi, bladmått ca 61x42 cm

503071

2017-11-23