Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): Blomma, signerad och numrerad Baj 44/50, färgetsning tryckt på silverfolie, tryckyta ca 29x33 cm
503073
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här