Enrico Baj
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ENRICO BAJ (1924-2003): Blomma, signerad och numrerad Baj 44/50, färgetsning tryckt på silverfolie, tryckyta ca 29x33 cm
Kuntoraportti
503073
Päivämäärä:
2017-11-23