Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ENRICO BAJ (1924-2003): Blomma, signerad och numrerad Baj 44/50, färgetsning tryckt på silverfolie, tryckyta ca 29x33 cm

Kuntoraportti

503073

Päivämäärä:

2017-11-23