Oljemålning
Valmis
2017-11-26
503080
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vandringsman, olja på duk, ca 34x45 cm