Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALBERT CLAEYS (1889-1967), tillskriven, Komposition med båtar, olja på duk, osignerad, ca 35x49 cm

503086

2017-11-26