Hood oljemålning

Hood oljemålning
Hood oljemålning
Hood oljemålning
Hood oljemålning
Hood oljemålning
Hood oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HOOD, möjligen Ditte Hood, ´´Dödsdansen´´, signerad á tergo Hood -68, olja på duk, ca 81x100 cm

Zustandsbeschreibung

503087

2017-11-23