Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HOOD, möjligen Ditte Hood, ´´Dödsdansen´´, signerad á tergo Hood -68, olja på duk, ca 81x100 cm
Zustandsbeschreibung
503087
2017-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner