Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STURE LUNDGREN (1918-2002): "Jutkobbs Stångmärke mot Rödkobbsfjärden" (Stockholms skärgård), signerad och daterad S Lundgren 21/2-54, pastell på papper, bildmått ca 17x33 cm
503089
2017-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här