Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, möjligen Faraghan, ca 575x205 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Hårt slitage
503119
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här