Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, möjligen Faraghan, ca 575x205 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Hårt slitage

503119

2017-11-23