Oidentifierad konstnär blandteknik
Closed
2017-11-23
503130
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen Adriaen van de Velde (1600-tal): Kofösare med hund, blandteknik på papper, 8x26 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Fläckar