Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen Adriaen van de Velde (1600-tal): Kofösare med hund, blandteknik på papper, 8x26 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Fläckar

503130

2017-11-23