Ossian Elgström akvarell

Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): "Renen går amok", monogramsignerad och daterad OE -29, akvarell, ca 33x39 cm

503133

2017-11-23