Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALEXANDER KULKOFF (1889-1970): Damporträtt, signerad och daterad 1929, olja på duk, ca 100x66 cm
Krackeleringar
503144
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här