Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKON, 1800-talets mitt, med silverrisa, probör Dimitry Ilyich Tverskoy, Sankt Petersburg, Jesus Pantokrator, 14x11 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador, bristningar
503153
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här