Arthur Percy oljemålning
Vollendet
2017-11-26
503160
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): "Vita muren" (Alvaret, Öland), signerad Percy 1948, olja på pannå, ca 38x46 cm
Smärre fläckar