Miniatyrborderi trärelief
2017-11-23
503164
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRBRODERI, TRÄRELIEF, 1700/1800-tal, ramdekor med inläggning i sköldpadd, 16,5x14,5 vardera
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador, sprickor