Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRBRODERI, TRÄRELIEF, 1700/1800-tal, ramdekor med inläggning i sköldpadd, 16,5x14,5 vardera
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador, sprickor
503164
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här