Miniatyrborderi trärelief

Miniatyrborderi trärelief
Miniatyrborderi trärelief
Miniatyrborderi trärelief
Miniatyrborderi trärelief

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBRODERI, TRÄRELIEF, 1700/1800-tal, ramdekor med inläggning i sköldpadd, 16,5x14,5 vardera

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Skador, sprickor

503164

2017-11-23