Blomsterbord 1960-tal teak

Blomsterbord 1960-tal teak
Blomsterbord 1960-tal teak
Blomsterbord 1960-tal teak
Blomsterbord 1960-tal teak
Blomsterbord 1960-tal teak
Blomsterbord 1960-tal teak

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMSTERBORD, 1960-tal, fanérat i teak, 2 insatser i koppar, höjd ca 52, 245x40 cm

bruksslitage, smärre ytskador

503200

2017-11-23