Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOL, 1950-tal, "Bambi", formgiven av Rolf Rastad och Adolf Relling för Gustav Bahus, Norge, teak
Saknar rotting, smärre slitage
503213
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här