Stol Bambi formgiven av Rastad & Relling

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOL, 1950-tal, "Bambi", formgiven av Rolf Rastad och Adolf Relling för Gustav Bahus, Norge, teak

Saknar rotting, smärre slitage

503213

2017-11-23