Göran Hongell vas

Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas
Göran Hongell vas

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

400 EUR

GÖRAN HONGELL (1902-1973), vas, signerad G. H. Karhula, 1930-tal.
Grönt glas. Höjd 26,5 cm.

503238

2017-12-03