Skrivbord Louis XV stil

Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil
Skrivbord Louis XV stil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och palisander, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd ca 76, 140x69 cm, nyckel och Cites.intyg finns

503249

2017-11-30