Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och palisander, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd ca 76, 140x69 cm, nyckel och Cites.intyg finns
503249
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här