Sjal flygelduk

Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SJAL/ FLYGELDUK, 1900-tal, paisley-mönster, ca 292x144 cm

slitage

503267

2017-11-23