Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Figurscen med Madonnan och barnet med uppvaktning, olja på duk, ca 89x67 cm

Renoverad, ytskador, dubblerad duk

503274

2017-12-10