Axel Kargel Öland oljemålning

Axel Kargel Öland oljemålning
Axel Kargel Öland oljemålning
Axel Kargel Öland oljemålning
Axel Kargel Öland oljemålning
Axel Kargel Öland oljemålning
Axel Kargel Öland oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Västerbron, signerad A Kargel, otydligt daterad, olja på duk, ca 33x53 cm

Uppfodrad på pannå

503279

2017-11-23