Wibeke Beck-Friis tygapplikation

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIBEKE BECK-FRIIS (1916-2008): "Dambastu" tygapplikation, monogramsignerad och daterad -67, 86x105 cm

503282

2017-11-23