Safidiskt kärl

Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl
Safidiskt kärl

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, safidisk, 1600/1700-tal, försilvrad koppar, text på livet samt brättet, höjd 11, diameter 21cm

Äldre lagningar, bucklor

503285

2017-11-23